Piváreň Garžoľ | Najstaršia piváreň v meste Bardejov

Akcie

V našej pivárni sa vždy snažíme vytvoriť čo najlepšiu atmosféru našich hostí, aby si od nás odnášali len tie najlepšie pocity a spomienky. Preto pravidelne organizujeme koncerty a vystúpenia obľúbených hudobných skupín. Organizujeme taktiež posedenia a drobné tématické akcie spojené s grilovačkou.

Taktiež ponúkame možnosť prenájmu resp. rezervácie našich priestorov na Vašu akciu alebo podujatie. Stačí nás kontaktovať pomocou nášho kontaktného formulára.

Šípky a šípkarska miestnosť

Naša piváreň taktiež slúži ako domáca pôda bardejovských šípkarskych družstiev. Ako súčasť podpory bardejovských šípkarov je u nás zriadená plne vybavená šípkarska miestnosť. Miestnosť spĺňa prísne štandardy na organizáciu steelových a softových turnajov a organizáciu pravidelnej bardejovskej šípkarskej ligy ktorú zastrešuje Dart Club.

Šípkarska miestnosť je k dispozícií k prenájmu na komerčné účely ale aj na posedenia s priateľmi pri pivku. Ak máte záujem o rezerváciu našej šípkarskej miestnosti, využite na to náš kontaktný formulár.

Aktuálne v Bardejove pôsobia štyri šípkarske družstvá a to Garžoľ Team, Relax Dart Team, Fly Darts Bardejov a BDC Bardejov.

Technické zabezpečenie nám poskytuje ZábavnýAutomat.sk a materiálne – šípky, terčovnice a príslušenstvo – RelaxGame.sk.

Close Menu